Pouze ti, kteří se odváží jít příliš daleko, mohou přijít na to, jak daleko se dá jít.

19. října 2011 v 17:26 | Marybelle |  Diary
Přiznání občas dost bolí, ale já vám to řeknu na rovinu. Chtěla bych vztah, chtěla bych aspoň trochu pocítit od nějakého kluka, že se o mě zajímá, má mě rád a je tu od toho, aby mě vzal za ramena a řekl mi, že to bude všechno fajn, i když je mi naprosto do breku. Jeden takový by tu byl, ale toho už jsem kdysi odmítla, a bojím se, že kdybych ho teď oslovila znovu, vysmál by se mi. Nevídáme se, vlastně jen jednou ročně na táboře a občas se potkáme cestou po městě, ale já bych s ním chtěla jít ven, chtěla bych se s ním smát, sdílet s ním své starosti, pocity a dojmy,.. On se o mě prakticky nikdy nezajímal a jednou mi už hodně ublížil, ale když mi bylo hodně smutno, dokázal mě obejmout a říct, že se to srovná a budu se zase schopná smát. On by asi chtěl, já teda taky, ale nemám odvahu ani k tomu, abych mu řekla věci na rovinu tak jak jsou.. nemá to cenu, viďte?


Ve škole máme teď hodně frmol. Jedna písemka za druhou, jedna těžší než druhá, pořád samé zkoušení, učení a úkoly, takže nemám čas ani na nic svého. Já už si snad ani nepamatuju, když jsem byla s někým venku, pořádně jsme si pokecali, zasmáli se.. jó, ty časy jsou pryč a zřejmě ještě dlouho nebude žádný jejich comeback.
Dneska byla ve škole nuda, měli jsme šest hodin a protože máme ve středu rozvrh na houby, bylo všechno kromě matiky a angličtiny málo živé, bez hlášek, ani v hudebce jsme se nezasmáli a to se stává málokdy. Snad to zítra bude o něco lepší.
Četla jsem na netu, že se o víkendu má hodně oteplit, tak se doufám dočkáme babího léta. Venku už je teda podzim jako vyšitý, teploty mnohdy okolo nuly, všude samé listí... jo, podzim je krásný, a možná proto je to lepší, protože v listopadu mám narozeniny a už se moc těším na oslavu.
Musím se trochu uklidnit, mám teď pořád jenom hlavu plnou stresu a ještě musíme číst ty připitomnělé knížky do literatury, a ten Máj je tak hrozná nuda, když se tam pořád píše jenom o smrti! Asi začnu s nějakou od Jacqueline Wilsonové, ta píše přímo božsky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama