Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná

26. ledna 2012 v 18:47 | Marybelle |  Diary
Zdravím vás. :)
V poslední době nemám čas na nic, pomalu už ani na ten počítač. Nějak se přestávám vzdalovat tomu svému standartu, nebaví mě už nic a nejradši bych se vším sekla, ale co bych dělala pak? Zjevně asi taky nic. No, ale nebudu vás zalamovat svou situací. ;) Jak se vůbec máte? Jaké bude vysvědčení? Já budu mít asi samý, tohle pololetí jsem se docela nadřela, ale řekla bych, že to stálo za to. Už mě to ale fakt sere, pořád se jen učit - jít ze školy s pocitem, že tam zítra musím zase znova a po víkendu zase znova. Nejradši bych se na to vysrala a šla někam do kytiček.


Promiňte, že mluvím sprostě, já ani nechci, ale to už nejde vyjádřit ničím jiným. Měla jsem dojem, že naše češtinářka konečně pochopila, že i my chceme nějaký ten respekt a že nejsme jen banda tupounů, že už na nás byla celkově i milejší a neměla na tváři pořád jen zamračený výraz, ale dnešek mi byl svědkem, že se nic nezměnilo, a myslím, že ona sama ten přístup ani měnit nechtěla. Už jsme zase ignoranti, a jimi zase zůstaneme. Je to těžké člověka změnit, ale myslím, že kdyby ona sama chtěla, tak ze sebe vydá mnohem víc. Já mnohdy kvůli ní taky zacházím až za hranice svých možností a sáhnu si až na dno, ale mám dojem, že ona to nikdy neudělá, možná ani nebude mít snahu. No, vás by pak nepřešla chuť se snažit, když by nikdo ani vaši snahu neocenil a ještě se vám vysmál?

Ale dost o mých problémech, to není důležité. Bylo by tu víc takových věcí, které bych chtěla napsat a vypsat se ze svých problémů, ale za prvé se mi nechce, protože ještě musím dělat úkol do fyziky, a za druhé vás tím nechci zatěžovat.
Chci se především omluvit, že už to tu zase upadá, ale budu se snažit o víkendu zamakat, protože v sobotu mám volno, a v neděli jdu dopoledne na jednu akci, takže aspoň něco málo přednastavím, ať to aspoň přežívá, když už nežije. ;)

Zítra mě čeká oslava u kamarádky, moc se těším, pak spaní u babičky a pohodový víkend - konečně mám volno, žádný zápas, žádný stres, snad ani žádné úkoly! :) Bude to paráda. Ještěže už je zítra pátek!

Užijte si víkend !
A jestli jste na tom co se týče školy podobně, tak si řekněte:
! fuck off school !
A užívejte si život naplno! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haaanííík-Batty Lady Haaanííík-Batty Lady | Web | 27. ledna 2012 v 16:01 | Reagovat

Ve škole je to hodnička no...
Ale tohle pololetí jsem jeste nejak moc neřešila, zamakat chci teprve ted! :))

2 Mara Rose Mara Rose | E-mail | Web | 2. února 2012 v 14:00 | Reagovat

,,Fuck off school!" si musím říkat denně :-?  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama