Chceš-li být šťasten hodinu, tak se opij. Chceš-li být šťasten tři dny, tak se ožeň. Chceš-li být šťasten celý život, staň se rybářem.

9. února 2012 v 21:16 | Marybelle |  Diary
Hoja hoj. :)
Opět se moc omlouvám, že uplynul skoro týden a zase žádné nové články, ale opravdu ani nemám moc chuť nic přidávat, natož něco vymýšlet. Radši čtu, luštím osmisměrky, koukám na televizi nebo na seriály na počítači. Snad by stálo za připomenutí jen pár novinek, teď budu asi častěji přidávat deník, protože se mi opravdu nechce nic moc vymýšlet a nemám ani nápady a těžko říct, kdy si zase najdu chvíli a ozvu se.

Ve středu jsem objednávala fotky přes internet. Šly jsme do toho čtyři, fotek máme celkem 118, z toho já mám 45. Fotka stojí 2kč, a celkem nás to i s poplatky vyšlo asi na 280kč, což je docela dobrá cena. Já už jsem si pořídila dvě velká alba a mám je úplně prázdná, tak mi připadá škoda je nevyužít. Šly jsme do toho už teď, protože normálně ty fotky stojí asi 2,60kč a to už je oproti 2kč ve větším množství fotek docela rozdíl a lepší nějaké peníze ušetřit, ne?
Jinak tenhle týden, když už do toho zahrnuju i pátek, bych hodnotila tak známkou 3-. Začátek byl pohodový, o víkendu jsme porazily Hradec i Trutnov a to jsme nehrály doma, tak jsem byla hodně šťastná, protože jsem si dala i svou první trojku za sezonu. :) Nebylo ani moc učení, vlastně jsem na to tak docela kašlala, ale dneska mi naprosto zkazila celý den naše češtinářka. Nepřímo mi naznačila, že jsem naproto nejhloupější osoba a že nemám v matematické co dělat. Mrzí mě to z toho důvodu, protože ji nemám ráda a to ve větší míře, a řekla jsem si, že se k ní začnu chovat tak, aby to odpovídalo tomu, že třeba změní svůj názor, že nejsem jen hloupá husa co umí jen žvanit. Ale po tom, co předvedla dneska, už si další šanci nezaslouží. Já už na to nemám sílu, chuť ani nervy a opravdu mi to ve škole hodně znechutila.
Pozitivem ale taky je, že se k nám vrátil spolužák, který se musel na začátku školního roku odstěhovat do Brna. Teď už je tu zase s námi, sice se změnil, ale jsme zase kompletní jako od šestky. ;)

Tedy až na ten hrozný incident v češtině jsem s tímhle týdnem docela spokojená. Zítra píšeme písemku z fyziky, to bude něco, protože všechny ostatní osmičky říkaly, že to bylo hrozně těžký. V češtině pak recitujeme Máj, na to jsem se úplně vy*rala, v angličtině píšeme na slovíčka, to zkouknu o přestávce a v občance mám aktualitu, tak jsem na zítřek teda zvědavá. Bude to náročný den, ale už přijdou ty vyvolané fotky, tak to bude aspoň nějaké pozitivum. :)

Mějte se hezky, a doufám, že co se týče školy a všeho jste na tom lépe než já, protože já se už asi 14 dní léčím z kašle. ;) Užívejte a serte na všecky, co vás serou! :* :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča a Heddy Verča a Heddy | Web | 11. února 2012 v 9:39 | Reagovat

ta poslední věta je dost výstižná:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama