Hudba ♫

Nightwork - Drevosústruhár ♫

24. ledna 2012 v 8:00 | Marybelle
Dlouho nepřibylo nic do rubriky Hudba, tak jsem se rozhodla zase nějakou písničku vybrat. Po tom, co jsem viděla silvestrovskou Partičku s Lucií Bílou a skupinou Nightwork, jsem se do písničky od Nightwork - Drevosústruhár úplně zamilovala. Nemá sice žádný určitý děj, a její smysl moc nechápu, ale líbí se mi, protože je originální a neobyčejná. :)
Pokud jste silvestrovskou Partičku neviděli, určitě se na ni podívejte, najdete ji ve videoarchivu Partičky na iprima.cz.
Ale teď už k písničce.

PS. co jste dělali o víkendu? Já jsem hrála dva zápasy a byla jsem si vydělávat ;)

Písnička je vlastně takové slovenské R'n'B, dalo by se říct, že k české skupině Nightwork se vůbec nehodí, ale Vojta Dyk do ní vložil humor a rytmus, takže má svoji pravou originalitu v sobě zaručeně. Tahle písnička se mi líbí mnohem víc než Tepláky nebo Andělská dívka, protože má v sobě něco jiného, něco svého. Stojí to za to, tak si ji poslechněte a třeba i zazpívejte. ;)


Text pod perexem.

Lady Gaga - Marry The Night ♫

2. ledna 2012 v 10:39 | Marybelle
Na zpěvačku Lady Gaga máme všichni různý názor. Někdo ji má rád, líbí se mu, jak zpívá a oceňuje její styl oblékání a účesů, jiný zase zastává názor, že se opičí po Christině Aguileře, má hrozné videoklipy a zpívat vůbec neumí. To je u každého z nás různé, co si o ní myslíme. Já ji mám teda docela ráda, je mou nejoblíbenější zpěvačkou, ale její videoklipy mi připadají moc dlouhé a chvílemi i nudné, o ničem. Někdy je lepší mít pětiminutový klip s čtyřminutovou písničkou, než třináctiminutový klip s čtyřminutovou písničkou. No, ale přejdu k dnešní písničce od Lady Gaga: Jmenuje se Marry The Night a mě se docela líbí, hlavně ten refrén je moc pěkný, takový "retro". Ale posuďte sami. ;)


(odkaz na třináctiminutový klip k této písničce: www.youtube.com)
Text pod perexem.

Vánoční hymna Evropy 2 - Ježíšek E2 ♫

16. prosince 2011 v 19:26 | Marybelle
V poslední době články nic moc, ale já opravdu nemám moc času ani inspirace, takže pro dnešek přidávám takovou zajímavou vsuvku do rubriky Hudba. Rádio Evropa 2 jistě známe všichni a každý jsme ho již někdy poslouchali, aspoň na malý momentík. Já toto rádio zbožňuju - parádní mix hudby, skvělí moderátoři, hlavně ranní show, je to prostě skvělý rádio. Ale málokdo ví, že tohle rádio má i svou vlastní Vánoční hymnu, kterou nazpívali sami moderátoři s pomocí hudby písničky Party Rock Anthem od LMFAO. Myslím, že se jim to moc povedlo, na to, že jsou to "amatéři", ne žádní profesionální zpěváci, je to vtipné a zároveň i pravdivé. Stojí za to poslechnout, nenechte si to ujít! ;)


(odkaz na lepší video vánoční hymny: www.youtube.com)
Text pod perexem.

Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song ♫

10. prosince 2011 v 16:53 | Marybelle
Lidi a vůbec všichni, co sem ještě občas zajdete. Vím, že v poslední době můj blog stojí za houby. Plně si uvědomuju, že začínám mít čím dál míň času, chuti a i nálady něco přidávat nebo dokonce vymýšlet. Přes tento víkend se budu snažit aspoň něco málo přednastavit, abyste během týdne nezůstali bez článků. Moc mě mrzí, že se přestávám tolik starat a tuto stránku aktualizovat, ale věřte, že od teď vynaložím maximální úsilí, i když někdy to opravdu nepůjde. Ještě jednou se omlouvám a pokud bych se delší dobu neozvala, prosím, nezlobte se, ale budu se snažit, aby k tomu nedošlo. Mějte se pěkně - zdraví vás zaneprázdněná Marybelle. :)

Selenu Gomez jsem nikdy moc nemusela, písničky od ní se mi nikdy nijak zvlášť nelíbily, ale tahle ve mě probouzí energii, chuť a vůbec takovou tu pozitivní náladu, že mě najednou všechno baví. Videoklip sice není moc k věci a moc se mi nelíbí, ale písnička je dobrá a myslím, že stojí za to si ji poslechnout, ačkoliv valná většina z vás už ji asi zná.


Text pod perexem.
 
 

Reklama