Ostatní

Co se člověk dozví v čekárně u doktora:)

21. února 2012 v 8:00 | Marybelle
Protože mám na rameni ošklivé znamínko, chodím každý týden dvakrát pravidelně na kožní na sněžení, aby se mi to alespoň zmenšilo. Myslím, že i někteří čtenáři tohoto blogu ví, o čem asi zhruba mluvím. Včera jsem tam jako každé podnělí po škole opět šla. Čekárna plná, to mě docela překvapilo, ale co se dalo dělat. Na sněžení sestřička bere ale rychleji než k doktorce, takže to zase nebylo tak zlé, čekala jsem asi jen 15 minut.
Ale to jsem docela odbočila.
To byste ale nevěřili, co se člověk při tom čekání dozví. Dneska přede mnou bylo docela dost lidí, a taky docela nahlas mluvili, to bylo vcelku neobvyklé, protože v čekárně se většinou šeptá nebo nemluví vůbec, prostě tam vládne takové to trapné ticho.
Jména už si nepamatuju, tak si je vymyslím, ale podstatu to snad nezmění.

Tak tedy:
Dozvěděla jsem se, že Mačálkovi o jarních prázdninách na hory do Alp. Že jedna malá holčička jménem Nikolka dostala od své kamarádky takovou tu malou kytičku z korálků, které se po zažehlení stanou obrázkem. Určitě to znáte. Taky že Klára je těhotná, nic nedělá, jenom jí, a že by trochu pohybu jí taky prospělo. Taky, že jedna dáma měla přijít na kontrolu už před týdnem, ale bylo hrozné počasí a strašně sněžilo, takže je to zasypalo a nemohla dorazit. Teď už ovšem taky vím, že jedna maminka s dcerou museli ještě na očkování a nestíhali poté dojít do dceřiny výtvarky, a holčička byla smutná, že výtvarku nestihnou a tak maminku přemlouvala, že na očkování nepůjdou.

Tak to vidíte. Dozvěděla jsem se tolik informací a nemusela jsem říct nic - tedy kromě klasického Dobrý den a Kdo je poslední na sněžení. To byste nevěřili, kolik lidí si tam svěřuje důvěrné věci, a jak já to tady teď rozšiřuju. Jména jsou samozřejmě vymyšlená, ty už si nemapatuju, možná jsem je ani nepostřehla, ale nemusela jsem říct ani slovo a přesto jsem si odnesla hodně informací. :)

A pak že není výhodné chodit k doktorovi.
Mějte hezký týden.

Ložnice - místo snění, spánku a pohody

12. ledna 2012 v 8:00 | Marybelle
Ahoj. Dlouho jsem se neozvala, zvlášť proto, že je před pololetím, učitelé uzavírají známky a nám se sypou na hlavu hromady testů - a to nejen pololetních. Je tedy strašně moc učení, každý den ležím v učebnicích a mám v hlavě spoustu stresu, takže se omlouvám, ale nějak to přestávám stíhat. Aby tu byly aspoň nějaké články trochu z jiného kouta (pořád je tu jen deník a pak články do klasických rubrik, které už vás asi moc nebaví), tak jsem na WeHeartIt našla pár obrázků krásných ložnic, o které se s vámi podělím. Jsou to obrázky ala takovou ložnici jsem vždycky chtěla, ale holt mám úplně jinou - hlavně že je moje! ;)



Stal se vám ve vaší ložnici nějaký zajímavý zážitek, něco, o co byste se chtěli podělit, pokecat si o tom?
Všechny vaše nápady a klidně i fotografie té vaší ložnice uvítám na mailu:

lookin-me@email.cz

Tak pište, budu ráda za vše, co mi pošlete! :))

Anketa ukončena!

1. ledna 2012 v 10:30 | Marybelle
Zdravím vás! :)
Tak jak jste si užili včerejší silvestrovskou noc? Já docela fajnově. Byla jsem doma s rodiči, mamka vytuhla už v deset a s taťkou jsme vydrželi do půlnoci. Volala jsem až skoro do půlnoci s kamarádkou na Skypu a o půlnoci jsme se byli s taťkou podívat venku na ohňostroje. Sice jsme si nepřiťukli, ale to jsme loni taky nedělali. Myslím, že ty nejlepší Silvestry, kdy jsme chodili ke známým, už asi nebudou, ale to se mi tu teď nechce rozepisovat. Přeju k hlavnímu účelu tohoto článku:

Jak jsem slibovala, že po novém roce ukončím anketu, jestli chcete, abych založila email, na který byste mohli psát své připomínky, dotazy, příběhy, prostě cokoli, tak je to teda tady...
Jak jste v anketě hlasovali?

Chcete, abych založila email, na který byste mohli psát své dotazy, náměty a připomínky?
Rozhodně ano, je to dobrý nápad
54.1% (20)
Určitě ne, nemá to cenu
45.9% (17)

Tak jak vidíte, těsně, přesněji o 3 hlasy, zvítězila možnost ano. Takže tedy fajn!
Email, na který můžete psát všechno, co se vám na tomto blogu líbí, nelíbí, co byste tu chtěli, nechtěli, můžete psát vaše dotazy ohledně mě nebo blogu, vaše nápady, příběhy, inspirace, prostě všechno, co byste mi rádi řekli. Budu se snažit na vaše emaily odpovídat brzy, abyste se mohli rychle spokojit s odpovědí. ;)

Už dnes můžete psát:

lookin-me@email.cz

Email nechám uveřejněný pod menu, aby byl stále na očích a pro jistotu ho dám i do dolního volitelného boxu pod obrácené záhlaví, aby se nevyskytl problém, že tu nikde není zveřejněný. Tak pište, těším se na vše, co mi napíšte - ať už na kritiku nebo nějakou pochvalu! :)

Děkuji vám za vaši ochotu hlasovat v anketě a rozhodnout! Teď vím, že se na vás mohu spolehnout! Děkuji mnohokrát! :)

PS. napište mi, jak jste si užili Silvestra! Ráda se podělím o svoje zážitky! ;)

Šťastný nový rok 2012!

31. prosince 2011 v 8:00 | Marybelle
Dneska máme Silvestr, tak jsem se rozhodla, že nakonec to silvestrovské "překvápko" zveřejním.
Je to sice naprostá blbost a vůbec se mi to nepovedlo, ale snad oceníte aspoň snahu. ;)
Tímto bych vám chtěla ale hlavně popřát krásný a šťastný nový rok 2012, mnoho úspěchů, dodržených předsevzetí, splněných přání, věrných přátel, ale hlavně zdraví. Také samozřejmě přeji, abyste se vždycky měli proč usmívat a na světě vám bylo jen a jen krásně.
Také vám moc děkuji za vaši přízeň (sice jen tříměsíční, ale je to krásné vědět, že na můj blog chodí pravidelní čtenáři) v roce 2011, za to, že jste tento blog nenechali potopit, i když se vám třeba moc nelíbil a nebáli jste se otevřeně do komentářů napsat, co si myslíte. Moc si vážím toho, co jsme spolu dosud zažili a byla bych jedině ráda, kdyby to pořád stejně krásně pokračovalo. Mnohokrát děkuji, nesmírně si toho vážím a jsem vám za to zavázaná. :)


PS. tam, kde mluvím, je video třeba pořádně zesílit! Omlouvám se za kvalitu, ale webkamera v mém notebooku nemá moc dobrou kvalitu a zvukový rozsah, a navíc jsem nechtěla moc řvát. ;)

A připomínám:
Dnes máte poslední šanci hlasovat v anketě, jestli mám založil email nebo ne:
HLASUJTE V ANKETĚ POD ČLÁNKEM, PROSÍM !
Po novém roce se rozhodnu, zda email založím nebo ne.
Děkuji mnohokrát za vše, užijte si Silvestr a moc se neopijte, ať nemáte na Nový rok velkou kocovinu! :D ;)

The Sims 3 - různí Simíci, různé situace, různé rodiny

29. prosince 2011 v 13:13 | Marybelle
Jak jsem slibovala, přináším pár fotek z včerejšího hraní The Sims 3. :)
Jsou to různí Simíci, různé situace, různé rodiny, tak doufám, že se vám fotky zalíbí, protože jsem se docela snažila.

Ještě vás ale poprosím:

HLASUJTE V ANKETĚ POD ČLÁNKEM, PROSÍM !

RODINA Terrence
Jack a jeho nová kamarádka dělají úkoly.

NEWS: 28th December

28. prosince 2011 v 13:08 | Marybelle
Nejprve, než přejdu k novinkám, se kterými vás chci v tomto článku seznámit, vás chci moc a moc poprosit:

HLASUJTE V ANKETĚ POD ČLÁNKEM, PROSÍM !


Chci vám taky ale moc a moc poděkovat za všechny komentáře, a také těm, kteří si v předchozím článku (Spaní s tou nejúžasnější slečnou..) tipli, která jsem to vlastně já. Mnohdy jsem nevěděla (přiznávám!), koho vlastně myslíte, ale tady máte výsledek - já jsem ta s tím culíkem, modrým tričkem, žlutým tričkem a prostě to už asi poznáte z fotky. :D Takže ještě jednou moc děkuji. :)
A teď už k novinkám (aneb co vás v příštích dnech nebo příštím čase čeká):
 • Rozhodla jsem se, že některé články začnu předpřipravovat. Prozatím jsem vždy psala článek ten den, kdy byl zveřejněn, ale mezi svátky mám teď více času, protože nemáme tréninky každý den, a dopoledne nejsme ve škole, takže něco málo předpřipravím. Nebudu ale předpřipravovat všechno, třeba deník, módní policii nebo hudbu, protože to je článek, který se dá napsat "jen tak z ruky". To ostatní potřebuje krapet přípravy. Takže asi tak. ;)
 • Taky jsem uvažovala o úplné změně designu. Nevím ještě, kdy na ni dojde. Design mám nyní ve vánočním stylu, ale po novém roce už si na Vánoce ani nevzpomeneme, takže úplně zmizí i vánoční atmosféra z tohoto blogu. Původně jsem chtěla udělat "silvestrovský" design, ale těch obrázků jsem zase tolik nenašla, tak jsem to prozatím nechala takto. Ještě o tom uvažuji, ale po novém roce na tomto blogu udělám pár zásadních změn a design bude možná jednou z nich.
Co se týče obecných novinek, by to bylo asi vše. Abych to shrnula: po novém roce chci udělat pár zásadních změn, mezi ně bude patřit pravděpodobně nový design, a také některé články budu předpřipravovat.
A nyní - jaké články na příštích pár dní plánuji?
(nezaručuji, že opravdu všechny zveřejním, ale nejspíš ano):
 • Módní policie (tentokrát se zaměřím na Keiru Knightley)
 • Hudba (přibude článek s písničkou od Lady Gaga - Marry The Night)
  [ odkaz : Lady Gaga - Marry The Night ]
 • Diary (samozřejmě nějaký ten deník)
  [ zmínky z deníku (odkaz) : Anketa ukončena! ]
 • Photos (dnes jsem hrála The Sims 3 a nafotila jsem pár fotek, tak asi přidám pár různých situací z různých rodin)
  [ odkaz : The Sims 3 - různí Simíci, různé situace, různé rodiny ]
 • Dreams (rozhodla jsem se napsat článek o mém vysněném povolání)
 • Dreams (už dřív jsem rozepsala článek o mém splněném snu - o čem bude se brzy dozvíte!)
  [ odkaz : Splněný sen - sluchátka ]
 • Ideas (dělej věci, které tě baví aneb článek o tom, jak si udělat z povinností zábavu)
Z článků na příštích pár dní by to bylo asi vše. Samozřejmě také přibude malé "překvápko" k Silvestru a pár netematických článků, ale rozhodně nezapomeňte hlasovat v anketě, jestli chcete, abych založila email, protože tuto anketu po novém roce ukončím!

Moc mě mrzí, že v poslední době jsem úplně zapomněla na rubriku Vyrob si a s ní spojená videa, ale momentálně jsou baterky do foťáku úplně chabrus, takže budu ráda, když se do večera nabijí, abych mohla případně něco vyfotit. Jinak ale nemám vůbec žádnou inspiraci na to, co bych nyní ve videu měla vyrábět, tak mi prosím poraďte!

Tak, to by bylo z novinek asi tak vše.
Doufám, že se na články už těšíte, já tedy docela jo, protože tohle je můj první blog, který mě opravdu hodně moc baví a jsem moc ráda, že sem můžu přispívat. Za to ale vděčím především vám, návštěvníkům, takže vám moc děkuji za nádhernou návštěvnost (celkový počet návštěv už se blíží k 1500!) a božské komentáře! Díky vám tu jsem! :)

Děkuju moc za vše.
Užívejte si předsilvestrovskou atmosféru a na Silvestra se moc neožerte! :D

Šťastné a veselé!

24. prosince 2011 v 8:00 | Marybelle
Krásné Vánoce a spoustu splněných přání!
Mějte klidné, pohodové svátky plné dárků, spokojenosti a splněných přání!

Vánoční výzdoba mého pokoje

21. prosince 2011 v 16:13 | Marybelle
Co se týče Vánoc, nijak velký fanda červených čepic s bambulí nebo přehnaných světélkujících ozdob v oknech nejsem, ale i u nás doma se musí nějak Vánoce projevit ohledně dekorací. Samotný vánoční stromeček mnohdy mluví za své, ale nějaké ty věnce, svícny nebo sošky prostě k Vánocům patří. Abych se ve svém pokoji cítila pohodlně, musí to tam být nejen hezké a útulné, ale také nějaké to příjemné prostředí. A protože Vánoce jsou za dveřmi, poprosila jsem mamku, aby mi našla nějaké pěkné hvězdičky do okna. Měla jsem je tam už loni i předloni, ale letos ještě ne. A protože si každý o Vánocích nějak zdobí pokoj, ať už jenom papírovými hvězdičkami přilepenými na okna nebo třeba světélkujícími řetězy, i já jsem si do okna pověsila takové příjemné hvězdičky.

Zemřel Václav Havel - legenda Česka

18. prosince 2011 v 18:42 | Marybelle
Ve věku 75 let zemřel v neděli prezident, spisovatel a dramatik Václav Havel. Měl dlouhodobé zdravotní problémy a v posledním půlroce opakovaně rušil svůj program.


Myslím, že k tomuto není víc dodávat. Řekla bych, že všichni o tom, že nás opustil bývalý prezident a vůbec legenda České Republiky víte, je toho plný internet a večer to bude hlavní zpráva v televizních novinách. Snad jenom - rest in peace.

Více se dočtete na novinky.cz.

I'm very sorry..

1. prosince 2011 v 21:38 | Marybelle
Ahoj. Moc se omlouvám, že to tu teď hrozně moc zanedbávám. Mám tolik rozepsaných článků, ale žádný nedokončený. O víkendu tu asi zase nebudu, ale budu se co nejvíc snažit, aby tu nějaké články byly. Je to tu tak hrozně pusté, ale já teď prostě vůbec nestíhám, pořád samé písemky, úkoly a učení. Už je mi z toho na nic. A popravdě by mi bodly nějaké delší prázdniny nebo aspoň volno.

Ale co vám budu povídat, je to děs a hrůza, a to doslova, protože nemám ani chvilku času, pořád něco nestíhám a na něco se učím. Je to fakt strašný. Mám toho až nad hlavu a jen toho přibývá. Ach jo.

Mimochodem, Marylin Monroe je parádní baba. Stylová, šik, prostě všechno. ;)

A jestli se vám můj blog líbí, můžete pro mě hlasovat v soutěži o nej blog:

Děkuji za všechny hlasy a komentáře, jsem ráda, že na můj blog chodíte. :) Mějte se, já jdu zase šprtat.
 
 

Reklama