Rady a tipy

Pečujeme o sebe: Miluj své vlasy!

23. února 2012 v 8:00 | Marybelle
Připravila jsem si pro vás novou kategorii článků v rubrice Rady a tipy. Dlouho jsem o tom uvažovala, ale nakonec jsem došla k závěru, že pár vlastních rad z vlastních zkušeností nikdy není na škodu, i když si to třeba nikdo nepřečte. ;)


Naše tělo potřebuje péči. Snad každý z nás o sebe rád pečuje - vybírá si hezké oblečení, kupuje nové voňavky nebo deodoranty, maluje se, či cokoliv jiného. Myslím, že když se mohou malovat i desetileté holčičky, že péče o sebe začíná už i v malém věku. Nikdy přece nechceme, aby nám někdo barbíny učesal jinak, než si je učešeme samy, a nechceme, aby nám někdo přestavěl autodráhu, protože tak, jak jsme si ji sami postavili, tak se nám to líbí. Nemusíme pečovat tedy jen o svoje tělo, ale o všechno, co je kolem nás - a tím nemyslím jen mazlíčky, nebo vlastní pokoj. Když se na to tak podíváme, všechno potřebuje svůj čas, naši trpělivost a naši péči, aby to bylo podle našich představ.

http://www.youtube.com/watch?v=Okq8xHrIZ8I&ob=av2e

(Lady Gaga - Hair)

Nudíš se a nevíš, co dělat?

12. února 2012 v 8:00 | Marybelle
Když je nuda, nikdy nevíš, do čeho píchnout. Někdo se moc nenudí, protože má hodně nabitý program, ale někdo se nudí pořád - a opravdu už neví, co by mohl dělat, aby se zabavil. Mám tady pro vás pár tipů, do čeho se pustit, když nemáte nic na práci - a rozhodně - kdybych se nudila, nebudu sedět u počítače ani u televize !

Jak pečovat o pleť?

28. října 2011 v 18:25 | Marybelle
Nejsem žádný expert, který by všem mohl radit na potkání. Nevyznám se v radách, nejsem psycholog a nemám v tomhle oboru vůbec žádnou zkušenost. Přesto jsem se rozhodla napsat článek o tom, jak bychom měli pečovat o svou pleť. Pár důležitých a osvědčených rad mi dala moje kosmetička, a rozhodla jsem se je zveřejnit, protože jsou užitečné pro všechny. A v pubertě máme každý nějaký ten pupínek, že? :)

 
 

Reklama